Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler

prolaktin-hormonu-için-bitkisel-çözümler
Prolaktin Hormonu için Bitkisel Çözümler
13 Mart 2017
Prolaktin Yüksekliği Nasıl Tedavi Edilir
18 Mart 2017

Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler

prolaktin-hormonuna-karşı-faydalı-bitkiler

prolaktin-hormonuna-karşı-faydalı-bitkiler

Uzman Desteği Alın

Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler

Süt hormonuna karşı faydalı bitkiler, süt hormonu bitkisel tedavi, süt hormonu bitkisel tedavisi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

Faydalı Bitkiler

Adaçayı Özü : Adaçayının faydaları başta sindirim sistemi sorunlarına. Hafızayı güçlendirmeye yönelik olarak kullanımı olmak üzere dahili enfeksiyonlardan koruma. Terlemeyi azaltma ve saç bakımına kadar pek çok alanda görülmekte.

İran sabiri su ile karıştırılarak iki kaşık kadar içildiği zaman zekayı geliştirir, kalbi kuvvetlendirir, safra. Balgam artıklarını mideden temizler. Şeh­veti düzenler, soğukta içildiği zaman ise kanlı is­halden korkulur.

Hayıt Tohumu Özü : Hayıt ekstresinin faydalarından bahsetmek istersek: hayıt ekstresi, kadınlarda, östrojen hormonunun seviyesini dengede tutmaya yaramaktadır. Hayıt ekstresinin, östrojen hormonunu dengede tutması, östrojen hormonunun fazla olmasını engellemekte; ve doğal olarak da kanser hücrelerini beslemesini engellemektedir.

Civan Perçimi : Vücuda kuvvet ve zindelik verir. İştah açar. Uyarıcıdır, sinirleri kuvvetlendirir. İdrar ve bağırsak gazlarını söktürür. Hazmı kolaylaştırır. Göğsü yumuşatır ve balgamı söker. Adet söktürücü özelliği ile adet dönemi ağrılı ve gergin geçen bayanlar için faydalıdır. Yaraların iyileşmesini hızlandırır. Soğuk algınlığı, grip ve öksürükte faydalıdır.

Mide hastalıklarına ve kansızlığa iyi gelir. Basur memelerine karşı faydalıdır. Ağrı kesici ve spazm çözücüdür. Hazımsızlığı ve kansızlığı giderir. Kanı temizler. Balgam söktürür, öksürüğü keser.

Sarısabır : Sürme gibi ağrıyan göze çekilir veya damlatılır. Göze sürme gibi çekildikten veya damlatıldıktan sonra göz, bir sargı ile kapatılır. Sarısabır bir, göz kapaklarındaki şişlikleri giderir, karaciğerdeki tıkanıklığı açar, sarılığı giderir. Kö­künün veya sap kısmının tozunun, makatta meyda­na gelen yaralar üzerine serpilmesi gayet faydalıdır.

Aslan Pençesi : Bu bitki özellikle kadın hastalıkları üzerinde etkili olur. Adet düzensizliklerinde, rahim akıntılarında, rahim sancılarında, menopoz dönemi etkilerinin azaltılmasında. Ergenliğe geçme döneminde civan perçemiyle birlikte kullanıldığında adetleri düzenler ve geciken adetin başlamasına yardımcı olur.

Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makaleyi okudunuz. Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler, hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Süt Hormonuna Karşı Faydalı Bitkiler, hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.